Polecane
Cena: |
357,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
357,15 |
zł netto |
Cena: |
439,29 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
439,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Rozdzielnice PrismaSet przewód szyn dodatkowych 4P LVS04203 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Prąd znamionowy dla AC 50 Hz | 32 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Numer RAL | 7035 |
| Długość | 1755 mm |
| Kolor | Szary |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba odpływów | 166 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 4 |
| Model | Pojedynczy |
| Model elastyczny | tak |
| Napięcie znamionowe dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 85 mm |
Pliki do pobrania
LVS04203_document -
m/download/17954853/lvs04203-document.pdf [77.91 kB]
04696236AF-00 -
m/download/16835672/04696236af-00.pdf [534.47 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22004285/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2103022_V1 -
m/download/16835671/envpep2103022-v1.pdf [405.33 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135