Polecane
Cena: |
1,49 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,49 |
zł netto |
Cena: |
1,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 MB |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Peszel rura elektroinstalacyjna karbowana PP- RKLF 32/26 (50MB) RKLF 32/26-50 10061
Rury osłonowe typu RKLS oraz RKLSP z PCV są rurami nierozprzestrzeniającymi płomienia. Przeznaczone są do zabezpieczania instalacji elektrycznych w budownictwie i przemyśle przed: czynnikami mechanicznymi, wpływami temperatur oraz wilgocią. Rury typy RKLS oraz RKLSP można z układać i zalewać betonem. Zachowują dobrą elastyczność, a kształt przekroju podłużnego zapewnia bezproblemowe wprowadzanie przewodów i kabli na znaczne odległości. Gwarantują również łatwy dostęp do kabli elektrycznych oraz bezproblemowe usuwanie usterek instalacji elektrycznej podczas eksploatacji. Rura typu RKLSP jest wersją z pilotem stalowym, który znacznie ułatwia wciąganie lub wymianę przewodów elektrycznych.
Parametry techniczne: Peszel rura elektroinstalacyjna karbowana PP- RKLF 32/26 (50MB) RKLF 32/26-50 10061
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bezhalogenowe | nie |
| Kolor | Bezbarwny |
| Materiał | Polipropylen (PP) |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Olejoodporność | tak |
| Podatność na zginanie | Elastyczny/giętki |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa | nie |
| Rozprzestrzeniające płomień | tak |
| Średnica nominalna | 32 mm |
| Średnica wewnętrzna | 26 mm |
| Średnica zewnętrzna | 32 mm |
| Wytrzymałość na ściskanie | 320 N |
| Z pilotem | nie |
| Z rozcięciem wzdłużnym | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 90 °C |
| Zamykane (dwuczęściowe) | nie |
Pliki do pobrania
karta-katalogowa_Rura-karbowana-PP-RKLF -
m/download/22906529/karta-katalogowa-rura-karbowana-pp-rklf.pdf [85.91 kB]
EL_01_21a-RKLF -
m/download/22906528/el-01-21a-rklf.pdf [234.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: TT PLAST S.A. ul. Targowisko 476 32-015 Kłaj
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: TT PLAST S.A. ul. Targowisko 476 32-015 Kłaj
Produkty z tej samej kategorii co Peszel rura elektroinstalacyjna karbowana PP- RKLF 32/26 (50MB) RKLF 32/26-50 10061
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135