Polecane
Cena: |
11,71 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,71 |
zł netto |
Cena: |
14,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Listwa zaciskowa gwintowa termoplastyczna LTF12-10.0 pomarańczowy SIMET
Kolor: pomarańczowy, J. miary: szt., Op. zbiorcze: 25, Podatek: 23, Nap. znamionowe: 750V, Prąd znamionowy (A): 57A, Przekrój znamionowy (drut): 4…10mm², Przekrój znamionowy (linka): 2,5…6mm², Szerokość (mm): 25, Wysokość (mm): 20, Długość (mm): 141, Materiał: Politetylen + mosiądz, Temperatura użytkowa: -25°C...+55°C,
Parametry techniczne: Listwa zaciskowa gwintowa termoplastyczna LTF12-10.0 pomarańczowy SIMET
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 141 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V2 |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Liczba biegunów | 12 |
| Liczba zacisków na biegun | 2 |
| Materiał elementu izolacyjnego | Tworzywo termoplastyczne |
| Napięcie znamionowe | 750 V |
| Odległość między osiami otworów | 12 mm |
| Pozycja połączenia | Z boku / boczny |
| Prąd znamionowy In | 57 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 4 - 10 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej | 4 - 6 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową | 0 - 0 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 4 - 6 mm² |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 1 | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj połączenia elektrycznego 2 | Połączenie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż bezpośredni |
| Szerokość / rozmiar rastra | 25 mm |
| Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone | nie |
| Wymagana płytka zamykająca | nie |
| Wysokość przy najniższym sposobie montażu | 20 mm |
| Zakres temperatur pracy | -40 - 55 °C |
Pliki do pobrania
10-t1167 -
m/download/22310399/10-t1167.webp [7.89 kB]
7646-pl -
m/download/22311671/7646-pl.pdf [124.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Przedsiębiorstwo SIMET S.A. ul. Al. Jana Pawła II 33 58-506 Jelenia Góra sprzedaz@simet.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Listwa zaciskowa gwintowa termoplastyczna LTF12-10.0 pomarańczowy SIMET
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135