Polecane
Cena: |
84,05 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
82,36 |
zł netto |
Cena: |
103,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
101,30 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: BERKER one.platform mechanizm gniazda RTV 2xSAT końcowego 53455331 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2784179/0/hager_53455331_karta_katalogowa.pdf
Opis serii
Parametry techniczne: BERKER one.platform mechanizm gniazda RTV 2xSAT końcowego 53455331 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Odporność udarowa | IK02 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do rozdzielni teleinformatycznej | tak |
| Do zasilania zdalnego | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość osprzętu | 40 mm |
| Liczba gniazd | 4 |
| Materiał | Metal |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Model | Gniazdo zakończeniowe |
| Pokrywa | Brak |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Tłumienie przelotowe dla 2150 MHz | 5 dB |
| Tłumienie przelotowe dla 860 MHz | 4 dB |
| Tłumienie wejściowe dla 2150 MHz | 5 dB |
| Tłumienie wejściowe dla 860 MHz | 4 dB |
| Zakres częstotliwości | 5 - 2400 MHz |
Pliki do pobrania
hager_53455331_karta_katalogowa.pdf [2022-04-05 10:25, 198.43 kB]
PDS_53455331_3301_pl-PL -
m/download/23410428/pds-53455331-3301-pl-pl.pdf [110.41 kB]
rohs_declaration_53455331_en-GB -
m/download/23410430/rohs-declaration-53455331-en-gb.pdf [42.23 kB]
57_01_09_2021 -
m/download/23410431/57-01-09-2021.pdf [114.25 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co BERKER one.platform mechanizm gniazda RTV 2xSAT końcowego 53455331 HAGER
Produkty powiązane z produktem BERKER one.platform mechanizm gniazda RTV 2xSAT końcowego 53455331 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135