Polecane
Cena: |
7,53 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,53 |
zł netto |
Cena: |
9,26 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,26 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Żarówka LED PILA 4,9W=65W 470lm 2700K barwa ciepła LED 65W GU10 WW 36st. 1CT/10 PHILIPS
Żarówki LED PILA dają piękne, ciepłe światło białe, a ponadto wyróżniają się wyjątkowo długim okresem eksploatacji i znaczną energooszczędnością. Produkty te są doskonałym zamiennikiem zwykłych żarówek przezroczystych.
Parametry techniczne: Żarówka LED PILA 4,9W=65W 470lm 2700K barwa ciepła LED 65W GU10 WW 36st. 1CT/10 PHILIPS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ bańki | PAR16 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 5 kWh |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Bezpieczeństwo fotobiologiczne zgodnie z EN 62471 | RG1 |
| Długość | 56 mm |
| Kąt wiązki | 36 - 36 ° |
| Klasa efektywności energetycznej | E |
| Kolor | Biały |
| Kolor obudowy | Biały |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Kształt bańki | Reflektor/odbłyśnik |
| Lampa z włóknem | nie |
| Minimalna liczba cykli załączeń | 30000 |
| Moc lampy | 4.9 - 4.9 W |
| Możliwość sterowania zdalnego | nie |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Prąd znamionowy | 42 - 42 mA |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj szkła/pokrywy | Przezroczysty |
| Skuteczność świetlna | 93 lm/W |
| Strumień świetlny | 460 - 460 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 15000 h |
| Średnica | 50 mm |
| Światłość | 850 cd |
| Temperatura barwowa | 2700 - 2700 K |
| Tolerancja temperatury barwowej (elipsa McAdama) | SDCM6 |
| Trzonek | GU10 |
| Wskaźnik efektywności energetycznej (EEI) | 0.1183 |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
| Współczynnik harmonicznych (THD) | 1.08 |
| Współczynnik mocy | 0.4 |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Ze zdalnym sterowaniem | nie |
| Znamionowy strumień świetlny zgodnie z IEC 62612 | 460 lm |
Pliki do pobrania
PILA_LED_65W_GU10_CW_36D_ND_1CT_10-SPP -
m/download/19014356/pila-led-65w-gu10-cw-36d-nd-1ct-10-spp.webp [9.33 kB]
Label_1825060_big_color -
m/download/19014357/label-1825060-big-color.pdf [68.80 kB]
Fiche_1825060_pl -
m/download/19014358/fiche-1825060-pl.pdf [288.97 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SIGNIFY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Noméro 10461 5600 VB Eindhoven Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135