Polecane
Cena: |
1,31 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,31 |
zł netto |
Cena: |
1,61 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,61 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 MB |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: PESZEL RURA GIĘTKA KARBOWANA 20/14,5 PVC PIL/50M/320N (50MB) 05.21
Rury giętkie, karbowane RKLG, RKSG z PVC mają zastosowanie w miejscach o podwyższonym zagrożeniu pożarowym (strychy, poddasza) oraz w instalacjach prowadzonych na zewnątrz pod warunkiem prowadzenia instalacji w bruzdach pod tynkiem. Najczęstsze zastosowanie rur typu RKLG do prowadzenia instalacji w budownictwie suchym ściany i sufity podwieszane (gips-karton), natomiast typu RKSG w budownictwie na mokro (w szalunkach i stropach zalewanych betonem wibrowanym). Rury giętkie karbowane RKLG, RKSG z PVC modyfikowanego, są rurami nie rozprzestrzeniającymi płomienia.
Parametry techniczne: PESZEL RURA GIĘTKA KARBOWANA 20/14,5 PVC PIL/50M/320N (50MB) 05.21
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Certyfikat Lloyd's Register TA | nie |
| Stopień ochrony (IP) | Inne |
| Bezhalogenowe | nie |
| Certyfikat CSA | nie |
| Certyfikat DIN EN 61386-23 | nie |
| Certyfikat Lloyd’s Register TA | nie |
| Certyfikat LUL/british standard | nie |
| Certyfikat NF F 16-101 | nie |
| Certyfikat UR | nie |
| Certyfikat UTAC | nie |
| Kolor | Szary |
| Materiał | Polichlorek winylu (PVC) |
| Materiał osłony | Bez osłony |
| Odporność na promieniowanie UV | nie |
| Ognioodporność zgodnie z UL94 | HB |
| Olejoodporność | tak |
| Podatność na zginanie | Elastyczny/giętki |
| Powłoka wewnętrzna poślizgowa | nie |
| Rozmiar nominalny w calach | Inne |
| Rozprzestrzeniające płomień | tak |
| Średnica nominalna | 20 mm |
| Średnica wewnętrzna | 14.5 mm |
| Średnica zewnętrzna | 20 mm |
| Wytrzymałość na ściskanie | 320 N |
| Z pilotem | nie |
| Z rozcięciem wzdłużnym | nie |
| Zakres temperatury pracy | -25 - 60 °C |
| Zamykane (dwuczęściowe) | nie |
Pliki do pobrania
007_8 -Peszle PVC 320N i 750N - Karta produktu -
m/download/16622453/007-8-peszle-pvc-320n-i-750n-karta-produktu.pdf [300.58 kB]
7,8 - PESZLE PVC 320N i 750N - Deklaracja PL -
m/download/21310769/7-8-peszle-pvc-320n-i-750n-deklaracja-pl.pdf [484.08 kB] Produkty z tej samej kategorii co PESZEL RURA GIĘTKA KARBOWANA 20/14,5 PVC PIL/50M/320N (50MB) 05.21
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135