Polecane
Cena: |
274,34 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
274,34 |
zł netto |
Cena: |
337,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
337,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Kompaktowa grzałka z wentylatorem WEG92 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc grzewcza ciągła przy 10°C | 150 W |
| Z wentylatorem | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 90 mm |
| Moc grzewcza ciągła przy 10 °C | 150 W |
| Moc znamionowa | 150 W |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień ochrony (NEMA) | 1 |
| Szerokość | 75 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Z dmuchawą | tak |
| Z termostatem pokojowym | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Kompaktowa grzałka z wentylatorem WEG92 OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135