Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 199,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 363,71 zł brutto
Twoja cena 124,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 6,43 zł brutto
Twoja cena 5,81 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 81,98 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 201,72 zł brutto
Twoja cena 134,48 zł brutto
Do koszykaCena: |
22,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,00 |
zł netto |
Cena: |
27,06 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OV-6/"D" (100 szt./opak.) OZNACZNIK E04ZP-01030101300 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 5.8 mm |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Nadruk | Litery |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Cienkościenny |
| Sposób montażu | Podwieszanie |
| Szerokość | 10 mm |
| Średnica kabla | 6 - 226 mm |
| Średnica żyły | 6 - 226 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
| Ząbkowanie | Brak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co OV-6/"D" (100 szt./opak.) OZNACZNIK E04ZP-01030101300 ERGOM
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
126 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3766brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
77 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
884brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
205 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1023brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
252 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4277brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
17 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2246brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
21 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
70 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
220 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1780brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
16 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
95 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
247 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2246brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
6 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1024brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
13 OPK |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135