Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 177,00 zł brutto
Twoja cena 60,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 58,22 zł brutto
Twoja cena 22,36 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 851,16 zł brutto
Twoja cena 544,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 54,71 zł brutto
Twoja cena 54,71 zł brutto
Produkt wycofany z produkcji
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 172,20 zł brutto
Twoja cena 110,21 zł brutto
Do koszykaCena: |
56,27 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
56,27 |
zł netto |
Cena: |
69,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OZ-6/"B" (100 szt./opak.) OZNACZNIK E04ZP-01020801200 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 5.8 mm |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Nadruk | Litery |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Grubościenny |
| Sposób montażu | Na wtyk |
| Szerokość | 36.5 mm |
| Średnica kabla | 19 - 22 mm |
| Średnica żyły | 19 - 22 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
| Ząbkowanie | Wewnętrzne ząbkowanie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co OZ-6/"B" (100 szt./opak.) OZNACZNIK E04ZP-01020801200 ERGOM
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1024brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
15 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
59 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5021brutto |
|
4400 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
8 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4319brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
28 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13161brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
19 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1024brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
20 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
3 OPK |
24h |
|
214 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
175 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
135 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
010brutto |
|
1 KPL |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3766brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
56 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
48 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1023brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
166 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3766brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
10 OPK |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135