Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,20 zł brutto
Twoja cena 50,25 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,17 zł brutto
Twoja cena 64,05 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 8,18 zł brutto
Twoja cena 5,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 131,05 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszykaCena: |
30,62 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,62 |
zł netto |
Cena: |
37,66 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
37,66 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OZ-3/"A" (100 szt./opak.) OZNACZNIK E04ZP-01020501100 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 5.8 mm |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Nadruk | Litery |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Grubościenny |
| Sposób montażu | Na wtyk |
| Szerokość | 13.8 mm |
| Średnica kabla | 6 - 10.5 mm |
| Średnica żyły | 6 - 10.5 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
| Ząbkowanie | Wewnętrzne ząbkowanie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co OZ-3/"A" (100 szt./opak.) OZNACZNIK E04ZP-01020501100 ERGOM
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
27 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
1 OPK |
24h |
|
55 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1023brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
198 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
318 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2246brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
15 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3766brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
3 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1024brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
13 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
285 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1780brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
125 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
108 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1611brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
109 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
58 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
55 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
31 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
434 OPK |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135