Polecane
Cena: |
7,44 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,44 |
zł netto |
Cena: |
9,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: HDC HQP DMD 2BO Obudowa do złączy prostokątnych, nr.katalogowy 1003130000 /1szt./WEIDMÜLLER
Cena odpowiada za 1 szt./mb produktu, realizacja tylko w pełnych opakowaniach: /0szt./
Parametry techniczne: HDC HQP DMD 2BO Obudowa do złączy prostokątnych, nr.katalogowy 1003130000 /1szt./WEIDMÜLLER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość | 48.4 mm |
| Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 | V0 |
| Kolor obudowy | Beżowy |
| Materiał adaptera | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj obudowy | Inne |
| Rodzaj ryglowania | Jarzmo poprzeczne |
| Sposób doprowadzenia przewodów | Inne |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP65 |
| Szerokość | 35 mm |
| Umiejscowienie zaczepu | Część dolna |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | nie |
| Wysokość | 23.5 mm |
| Z dławnicą kablową | nie |
| Z uszczelką | tak |
| Zakres temperatur pracy | -40 - 125 °C |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135