Polecane
Cena: |
169,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
169,83 |
zł netto |
Cena: |
208,89 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
208,89 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: WEIDMULLER HDC IP68 16B SS Obudowa (złącza przemysłowe) 1081340000
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał adaptera | Aluminium |
| Powłoka obudowy | Malowanie proszkowe |
| Rodzaj obudowy | Obudowa gniazdowa |
| Rodzaj ryglowania | Śruba |
| Sposób doprowadzenia przewodów | Z boku / boczny |
| Stopień ochrony (IP), zamontowany | IP66 |
| Szerokość | 80 mm |
| Umiejscowienie zaczepu | Inne |
| Wykonanie zgodne z Dyrektywą Kompatybilności Elektromagnetycznej EMC | tak |
| Wysokość | 111.5 mm |
| Z dławnicą kablową | nie |
| Z uszczelką | tak |
| Zakres temperatur pracy | -50 - 125 °C |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135