Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,18 zł brutto
Twoja cena 148,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 36,16 zł brutto
Twoja cena 24,59 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 71,59 zł brutto
Twoja cena 44,38 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 82,66 zł brutto
Twoja cena 52,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 45,51 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,34 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 1 068,81 zł brutto
Twoja cena 694,75 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 18,64 zł brutto
Twoja cena 12,68 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,42 |
zł netto |
Cena: |
11,59 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,59 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 OPK |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OZ1/3/"Y" (100 szt./opak.) OZNACZNIK E04ZP-01020303500 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 3 m |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Nadruk | Litery |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj | Grubościenny |
| Sposób montażu | Na wtyk |
| Szerokość | 6.6 mm |
| Średnica kabla | 1.2 - 3.5 mm |
| Średnica żyły | 1.2 - 3.5 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
| Ząbkowanie | Wewnętrzne ząbkowanie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co OZ1/3/"Y" (100 szt./opak.) OZNACZNIK E04ZP-01020303500 ERGOM
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1780brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
129 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
090brutto |
|
120 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8397brutto |
|
128 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
017brutto |
|
2 KPL |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
55 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
8 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
744brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
360 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
65 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1024brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
24 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2246brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
18 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1024brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
11 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1023brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
252 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1023brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
166 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
821brutto |
|
0 OPK |
24h |
|
74 OPK |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5021brutto |
|
4400 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135