WEIDMULLER WDL 2.5/S/NT/L/PE Zacisk modułowy wielorzędowy 1030600000
WEIDMULLER WDL 2.5/S/NT/L/PE Zacisk modułowy wielorzędowy 1030600000 (1030600000)
Do ulubionych
Parametry techniczne: WEIDMULLER WDL 2.5/S/NT/L/PE Zacisk modułowy wielorzędowy 1030600000
Parametr Wartość
Długość 84.5 mm
Funkcja N tak
Funkcja PE tak
Głębokość 48 mm
Klasa palności materiału izolacyjnego zgodna z UL94 V0
Kolor Beżowy
Kolor podstawowy Beżowy
Liczba potencjałów 3
Liczba poziomów 3
Liczba zacisków na poziom 2
Materiał elementu izolacyjnego Tworzywo termoplastyczne
Napięcie znamionowe 400 V
Pozycja połączenia Z boku / boczny
Prąd znamionowy In 24 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 0.5 - 4 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego bez końcówki tulejkowej 0.5 - 4 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu linkowego z końcówką tulejkową 0.5 - 2.5 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 1.5 - 4 mm²
Rodzaj połączenia elektrycznego 1 Połączenie śrubowe
Sposób montażu Szyna montażowa DIN TH-35 mm
Szerokość 6.1 mm
Szerokość / rozmiar rastra 6.1 mm
Wewnętrzne piętra zmostkowane nie
Wykonanie przeciwwybuchowe Ex-e - potwierdzone nie
Wymagana płytka zamykająca tak
Wysokość 84.5 mm
Wysokość przy najniższym sposobie montażu 48 mm
Zakres temperatur pracy -50 - 120 °C