Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 128,17 zł brutto
Twoja cena 87,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,15 zł brutto
Twoja cena 102,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 363,71 zł brutto
Twoja cena 124,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,61 zł brutto
Twoja cena 49,67 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 233,58 zł brutto
Twoja cena 144,82 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,82 zł brutto
Twoja cena 92,73 zł brutto
Do koszykaCena: |
1,14 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,14 |
zł netto |
Cena: |
1,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: TCREL 9,5/4,8 BL KOSZULKA TERMOKURCZLIWA E05ME-01010303901 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grubość ścianki po skurczeniu | 0.56 mm |
| Średnica wewnętrzna po skurczeniu | 4.8 mm |
| Średnica wewnętrzna przed skurczeniem | 9.5 mm |
| Bezhalogenowe | tak |
| Certyfikat UL | nie |
| Długość | 1 m |
| Kolor | Niebieski |
| Materiał | Poliolefina (PO-X) |
| Model | Cienkościenny |
| Możliwość nadruku | tak |
| Rodzaj | Termokurczliwy |
| Współczynnik kurczliwości | 2:1 |
| Z klejem w środku | nie |
| Zakres temperatur pracy | -55 - 125 °C |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co TCREL 9,5/4,8 BL KOSZULKA TERMOKURCZLIWA E05ME-01010303901 ERGOM
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
188brutto |
|
0 M |
24h |
|
7600 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
377brutto |
|
34 M |
24h |
|
9420 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
101brutto |
|
159 M |
24h |
|
16100 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
265brutto |
|
0 M |
24h |
|
110 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
621brutto |
|
0 M |
24h |
|
80 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
203brutto |
|
0 M |
24h |
|
790 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5411brutto |
|
25 M |
24h |
|
112 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
621brutto |
|
46 M |
24h |
|
4040 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3412brutto |
|
0 M |
24h |
|
1506 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
377brutto |
|
0 M |
24h |
|
3940 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
161brutto |
|
0 M |
24h |
|
500 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
621brutto |
|
17 M |
24h |
|
3560 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
980brutto |
|
12 M |
24h |
|
430 M |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
188brutto |
|
74 M |
24h |
|
4600 M |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135