Polecane
Cena: |
515,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
515,70 |
zł netto |
Cena: |
634,31 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
634,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Moduł ochronny przeciwprzepięciowy do techniki syg. napięcie nominalne: 48V DC do 2 torów syg. ze wspólnym odprow. do interfejsów symetrycznych 2-stop. szerokość 6mm 2,50mm2 WAGO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Całkowita szerokość | 6 mm |
| Częstotliwość graniczna | 6 MHz |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Liczba przewodów (bez uziemienia) | 2 |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy AC | 38.5 V |
| Najwyższe napięcie trwałej pracy DC | 55 V |
| Napięcie znamionowe DC | 48 - 48 V |
| Połączenie 1 | Zacisk |
| Poziom ochrony żyła/ziemia | 750 V |
| Poziom ochrony żyła/żyła | 100 V |
| Prąd znamionowy | 1.7 mA |
| Sposób montażu | Szyna montażowa DIN TH-35 mm |
| Sygnalizacja zadziałania na urządzeniu | Brak |
| Układ kontrolno-odłączający | nie |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Ze stykiem do zdalnej sygnalizacji | nie |
| Znamionowy prąd wyładowczy - wartość szczytowa (8/20) | 5 kA |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Wago GmbH & Co. KG ul. Hansastraße 27 32423 Minden info.de@wago.com
Produkty z tej samej kategorii co Moduł ochronny przeciwprzepięciowy do techniki syg. napięcie nominalne: 48V DC do 2 torów syg. ze wspólnym odprow. do interfejsów symetrycznych 2-stop. szerokość 6mm 2,50mm2 WAGO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135