Polecane
Cena: |
21,13 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,13 |
zł netto |
Cena: |
25,99 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,99 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
590 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: EBR 2-15/125 BLOK ROZDZIELCZY R33RA-02020100201 ERGOM
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd znamionowy | 125 A |
| Głębokość | 44 mm |
| Liczba biegunów | 2 |
| Liczba zacisków na biegun | 15 |
| Przekrój przewodu elastycznego z końcówką tulejkową | 1.5 - 16 mm² |
| Przekrój przewodu sztywnego (jednodrutowy, wielodrutowy) | 2.5 - 35 mm² |
| Szerokość | 133 mm |
| Wysokość | 50.5 mm |
| Z szyną N | nie |
| Z szyną PE | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co EBR 2-15/125 BLOK ROZDZIELCZY R33RA-02020100201 ERGOM
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135