Polecane
Cena: |
410,06 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
410,06 |
zł netto |
Cena: |
504,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
504,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zasilacz Systemu Wideodomofonowego Z Adapterem Wideo - 0,6A 346030 LEGRAND
Wideodomofony i domofonyAkcesoria- Zasilacz z adapterem wideo 0,6 AZasilacz kompaktowy systemu 2-przewodowego ze zintegrowanym adapterem wideo do realizacji małych instalacji wideodomofonowych. - Prąd pierwotny 230V~, 50-60 Hz.- Zapewnia dla instalacji prąd stały 27V i 0,6A.- Jest chroniony bezpiecznikiem przed zwarciem i przeciążeniem.- Urządzenie z podwójną izolacją SELV.- Szerokość: 2 moduły.
Parametry techniczne: Zasilacz Systemu Wideodomofonowego Z Adapterem Wideo - 0,6A 346030 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 240 V |
| Napięcie wyjściowe | 27 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Blokada programowa (przed nieumyślną zmiana ustawień) | nie |
| Funkcja oceny | nie |
| Funkcja sterująca | nie |
| Głębokość | 67 mm |
| Rodzaj prądu | DC |
| Sposób instalacji | System Bus |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 34 mm |
| Wskaźnik stanu pracy | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zastosowanie | Wideo |
| Zintegrowany obwód otwierania drzwi | nie |
Pliki do pobrania
BT00658-a-EN -
m/download/22630602/bt00658-a-en.pdf [157.20 kB]
U2833J -
m/download/22630603/u2833j.pdf [964.56 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135