Polecane
Cena: |
22,69 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,69 |
zł netto |
Cena: |
27,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
27,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Świetlówka kompaktowa 2G11 (4-pin) 55W 3000K DULUX L 4050300298917 LEDVANCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej zgodnie z rozporządzeniem UE 2019/2015 | G |
| Typ bańki | T5 |
| Zużycie energii przez 1000 godzin | 58 kWh |
| Barwa światła (zgodnie z ILCOS) | 830 |
| Barwa światła zgodnie z EN 12464-1 | Ciepła < 3300 K |
| Długość całkowita | 538 mm |
| Do stosowania ze statecznikiem elektronicznym | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Moc źródła światła | 55 W |
| Strumień świetlny | 4320 lm |
| Średnia trwałość znamionowa | 20000 h |
| Średnica | 17.5 mm |
| Technologia amalgamatowa | tak |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Trzonek | 2G11 (4-pinowy) |
| Wskaźnik oddawania barw (CRI) | 80-89 |
Pliki do pobrania
asset_13031973.pdf [2022-11-14 11:15, 21.14 kB]
asset-13039261 -
m/download/23053191/asset-13039261.pdf [40.21 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: LEDVANCE GmbH ul. Parkring 1-5 85748 Garching bei München contact@ledvance.com
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135