Polecane
Cena: |
173,40 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
170,00 |
zł netto |
Cena: |
213,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
209,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
10 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wyłącznik silnikowy 3P 0,03kW 0,1-0,16A POLO MM501N HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/3066415/0/hager_MM501N_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Wyłącznik silnikowy 3P 0,03kW 0,1-0,16A POLO MM501N HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego | 0.1 - 0.16 A |
| Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego | 2 - 3 A |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu przy 400 V, AC | 150 kA |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Budowa urządzenia | Urządzenie mocowane na stałe |
| Czułość na zanik fazy | tak |
| Głębokość | 75 mm |
| Liczba biegunów | 3 |
| Rodzaj elementu wykonawczego | Pokrętło |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Połączenie śrubowe |
| Sposób wyzwalania | Termomagnetyczny |
| Straty mocy | 5.39 W |
| Szerokość | 45 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Z zabezpieczeniem termicznym | tak |
| Ze zintegrowanym stykiem pomocniczym | nie |
| Ze zintegrowanym wyzwalaczem podnapięciowym | nie |
| Znamionowe napięcie pracy | 690 - 690 V |
| Znamionowy prąd ciągły Iu | 0.16 A |
Pliki do pobrania
hager_mm501n_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 10:21, 262.74 kB]
PDS_MM501N_3301_pl-PL -
m/download/23394203/pds-mm501n-3301-pl-pl.pdf [173.24 kB]
6LE007957A_EVXXXX_CONTACTORS-MOTOR-PROTECTIVE-SWITCHES_EN -
m/download/23394204/6le007957a-evxxxx-contactors-motor-protective-switches-en.pdf [4.12 MB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23394208/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_MM501N_en-GB -
m/download/23394206/rohs-declaration-mm501n-en-gb.pdf [42.07 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_115_MS_2023_V1_0 -
m/download/23394207/hager-deklaracja-ce-115-ms-2023-v1-0.pdf [193.65 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Wyłącznik silnikowy 3P 0,03kW 0,1-0,16A POLO MM501N HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135