Falownik miniaturowy jednofazowy Pmax=2,2 kW Uwe=1x230 V AC Iwe=23,0 A Uwy=3x230 V AC Iwy=10,0 A FA-1LS-022 F&F
Falownik miniaturowy jednofazowy Pmax=2,2 kW Uwe=1x230 V AC Iwe=23,0 A Uwy=3x230 V AC Iwy=10,0 A FA-1LS-022 F&F (FA-1LS-022)
10 dni
Stan magazynowy producenta
38 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Falownik miniaturowy jednofazowy Pmax=2,2 kW Uwe=1x230 V AC Iwe=23,0 A Uwy=3x230 V AC Iwy=10,0 A FA-1LS-022 F&F
Parametry techniczne: Falownik miniaturowy jednofazowy Pmax=2,2 kW Uwe=1x230 V AC Iwe=23,0 A Uwy=3x230 V AC Iwy=10,0 A FA-1LS-022 F&F
Parametr Wartość
Maks. moc oddawana (char. obciążenia kwadratowa) przy znam. napięciu wyjściowym 2.2 kW
Maks. moc oddawana (char. obciążenia liniowa) przy znam. napięciu wyjściowym 2.2 kW
Maks. napięcie wyjściowe 230 V
Maksymalna częstotliwość wyjściowa 300 Hz
Z elementem regulacyjnym/sterującym tak
Z elementem wykonawczym tak
Ze złączem do komputera PC nie
Znamionowy prąd wyjściowy I2N 10 A
Stopień ochrony (IP) IP20
Częstotliwość sieci 50 Hz
Dozwolone zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i obiektach handlowych tak
Dozwolone zastosowanie w przemyśle tak
Głębokość 134 mm
Liczba faz wejściowych 1
Liczba faz wyjściowych 3
Liczba wejść analogowych 1
Liczba wejść cyfrowych 5
Liczba wyjść analogowych 1
Liczba wyjść cyfrowych 1
Liczba złączy PROFINET 0
Liczba złączy sprzętowych Industrial Ethernet 0
Liczba złączy sprzętowych innych 0
Liczba złączy sprzętowych równoległych 0
Liczba złączy sprzętowych RS-232 0
Liczba złączy sprzętowych RS-422 0
Liczba złączy sprzętowych szeregowych TTY 0
Liczba złączy sprzętowych USB 0
Możliwość pracy we wszystkich ćwiartkach układu współrzędnych nie
Obsługa innych protokołów nie
Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work nie
Obsługa protokołu ASI nie
Obsługa protokołu BACnet nie
Obsługa protokołu CAN nie
Obsługa protokołu Data-Highway nie
Obsługa protokołu DeviceNet nie
Obsługa protokołu DeviceNet Safety nie
Obsługa protokołu EtherNet/IP nie
Obsługa protokołu Foundation Fieldbus nie
Obsługa protokołu INTERBUS nie
Obsługa protokołu INTERBUS-Safety nie
Obsługa protokołu KNX nie
Obsługa protokołu LON nie
Obsługa protokołu MODBUS tak
Obsługa protokołu PROFIBUS nie
Obsługa protokołu PROFINET CBA nie
Obsługa protokołu PROFINET IO nie
Obsługa protokołu PROFIsafe nie
Obsługa protokołu SafetyBUS p nie
Obsługa protokołu SERCOS nie
Obsługa protokołu SUCONET nie
Obsługa protokołu TCP/IP nie
Rodzaj przemiennika Przemiennik napięciowy
Szerokość 72 mm
Wysokość 185 mm
Względna tolerancja częstotliwości sieciowej 10 %
Względna tolerancja napięcia sieciowego 10 %
Z interfejsem optycznym nie
Zintegrowany moduł hamujący (chopper) nie
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Falownik miniaturowy jednofazowy Pmax=2,2 kW Uwe=1x230 V AC Iwe=23,0 A Uwy=3x230 V AC Iwy=10,0 A FA-1LS-022 F&F