Polecane
Cena: |
174,07 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
174,07 |
zł netto |
Cena: |
214,10 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
214,10 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
476 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Jednofazowy licznik zużycia energii czynnej biernej Modbus RTU wielotaryfowy LE-01MW F&F
Elektroniczny licznik zużycia prądu LE-01MW to licznik jednofazowy i taryfowy. Jest przeznaczony do pomiaru zużycia energii elektrycznej w układzie bezpośrednim 2-przewodowym. Zgodność z dyrektywą MID.Elektroniczny licznik zużycia prądu LE-01MW posiada wbudowany zegar czasu rzeczywistego umożliwiający pomiar zużycia prądu z podziałem na różne strefy taryfowe. Jest wyposażony w interfejs komunikacyjny RS-485 z protokołem Modbus RTU. Dzięki temu możliwy jest zdalny odczyt i zdalna konfiguracja licznika prądu.
Parametry techniczne: Jednofazowy licznik zużycia energii czynnej biernej Modbus RTU wielotaryfowy LE-01MW F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP51 |
| Blokada cofania licznika | tak |
| Dopuszczenie | MID (Measuring Instruments Directive) |
| EDL40/EEC40 | nie |
| Głębokość | 72 mm |
| Klasa dokładności | B |
| Legalizowany | tak |
| Liczba faz | Jednofazowe |
| Liczba impulsów | 100 - 2000 Imp/kWh (kvarh) |
| Liczba pozycji licznika | 7 |
| Liczba taryf licznika | Wielotaryfowy |
| Maksymalny prąd (Imax) | 100 A |
| Model | Pomiar bezpośredni |
| Napięcie znamionowe (Un) N-L | 100 - 289 V |
| Odpowiednie do | Pobór/zwrot |
| Pobór mocy | 0.4 W |
| Pomiar profilu obciążenia | nie |
| Prąd znamionowy (In) | 5 A |
| Rodzaj energii mierzonej | Moc czynna i bierna |
| Rodzaj interfejsu | Modbus |
| Rodzaj wskaźnika | Cyfrowy |
| Rodzaj wyjścia impulsowego | S0 |
| Sposób montażu | Adapter szyny DIN |
| Sterowanie taryfami | Wewnętrzny |
| Szerokość | 18 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Typ licznika | Elektroniczny |
| Wyjście impulsowe | Elektryczny |
| Wysokość | 90 mm |
| Z blokadą kodem | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
ff_le_01mw_inst_skrot_d190219_pl.pdf [2022-03-10 10:45, 110.57 kB]
145967 -
m/download/23005880/145967.pdf [3.56 MB]
142135 -
m/download/23005875/142135.pdf [834.50 kB]
142141 -
m/download/23005876/142141.pdf [714.43 kB]
142140 -
m/download/23005877/142140.pdf [754.33 kB]
142142 -
m/download/23005878/142142.pdf [490.52 kB]
130227 -
m/download/23005882/130227.pdf [110.57 kB]
130224 -
m/download/23005874/130224.pdf [180.41 kB]
130226 -
m/download/23005881/130226.pdf [224.37 kB]
142144 -
m/download/23005879/142144.pdf [188.54 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Jednofazowy licznik zużycia energii czynnej biernej Modbus RTU wielotaryfowy LE-01MW F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135