Polecane
Cena: |
276,89 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
276,89 |
zł netto |
Cena: |
340,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
340,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Szklany przycisk dotykowy do instalacji tradycyjnych 230V z odbiornikami o małej mocy czarny GS4-AC-T-B F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Gatunek materiału | Inne |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Komunikacja bezprzewodowa dwukierunkowa | nie |
| Materiał | Szkło |
| moc | 0 - 100 W |
| Model | Łącznik przewodowy |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 9005 |
| Prąd znamionowy | 0 A |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj obciążenia | Uniwersalny |
| Sposób działania | Touchpad |
| System magistralny Funkbus (radiowy) | nie |
| System magistralny KNX | nie |
| System magistralny KNX z transmisją radiową | nie |
| System magistralny LON | nie |
| System magistralny Powernet | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23831614/karta-katalogowa.pdf [382.49 kB]
GS4-AC-T-B-declaration-RoHS-pl-1.pdf -
m/download/23831615/gs4-ac-t-b-declaration-rohs-pl-1-pdf.pdf [224.37 kB]
GS1 GS2 GS3 deklaracja CE 2024_pl.pdf -
m/download/23831613/gs1-gs2-gs3-deklaracja-ce-2024-pl-pdf.pdf [183.35 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135