Polecane
Cena: |
55,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,45 |
zł netto |
Cena: |
68,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
68,20 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Automat zmierzchowy z wewnętrznym czujnikiem światłoczułym do załączania oświetlenia LED AZH-LED F&F
Automat zmierzchowy AZH-LED służy do sterowania źródłami światła LED lub innymi odbiornikami energii, które generują silne udary prądowe w momencie załączenia.AZH-LED jest automatem zmierzchowym z wbudowanym czujnikiem światła, zamkniętym w hermetycznej obudowie i specjalnie przystosowanym do załączania oświetlenia LED. Dzięki zastosowaniu elementu przełączającego, gwarantującego poprawną pracę przy impulsach prądowych do 160 A /20 ms oraz dodatkowym elementom odpowiedzialnym za gaszenie przepięć, automat zmierzchowy AZH-LED z powodzeniem poradzi sobie z załączeniem i wyłączeniem oświetlenia LED, które, pomimo swojej energooszczędności, generuje silne udary prądowe w momencie załączenia. Udary te niszczą klasyczne przekaźniki.
Parametry techniczne: Automat zmierzchowy z wewnętrznym czujnikiem światłoczułym do załączania oświetlenia LED AZH-LED F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do obciążeń pojemnościowych | tak |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 25.5 mm |
| Kolor | Szary |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Maks. moc przełączana LED | 300 W |
| Maksymalna moc łączeniowa | 2500 W |
| Maksymalny prąd przełączania (obciążenie rezystancyjne) | 10 A |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 0 mm |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7035 |
| Obrotowy | nie |
| Opóźnienie wyłączania | 20 s |
| Opóźnienie załączania | 10 s |
| Próg jasności wyłączania | 2.00000000 - 1000.00000000 lx |
| Próg jasności załączenia | 2.00000000 - 1000.00000000 lx |
| Przezroczysty | nie |
| Rodzaj czujnika | Czujnik światła wbudowany |
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Styki | 1 styk zwierny (NO) |
| Szerokość | 51 mm |
| Średnica | 0 mm |
| Wykończenie powierzchni | Matowy |
| Wysokość | 67 mm |
| Z funkcją blokowania nocnego | nie |
| Z interfejsem DALI | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Zakres temperatur pracy | -25.00000000 - 50.00000000 °C |
Pliki do pobrania
ff_azh_led_inst_d191211_pl.pdf [2022-03-10 10:45, 87.59 kB]
146002 -
m/download/23006143/146002.pdf [339.31 kB]
138876 -
m/download/23006137/138876.pdf [656.90 kB]
131058 -
m/download/23006140/131058.pdf [87.59 kB]
138879 -
m/download/23006141/138879.pdf [627.41 kB]
138881 -
m/download/23006142/138881.pdf [653.53 kB]
131055 -
m/download/23006136/131055.pdf [178.71 kB]
131057 -
m/download/23006138/131057.pdf [224.37 kB]
138878 -
m/download/23006139/138878.pdf [179.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135