Polecane
Cena: |
32,21 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,96 |
zł netto |
Cena: |
39,62 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zaciski rozgałęźne 1-polowe 1x35mm2 K64 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2782420/0/hager_K64_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Zaciski rozgałęźne 1-polowe 1x35mm2 K64 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Głębokość | 40 mm |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba wyjść | 2 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | nie |
| Prąd znamionowy | 100 A |
| Sposób montażu | Śruba |
| Szerokość | 56 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 53 mm |
Pliki do pobrania
hager_k64_karta_katalogowa.pdf [2022-03-31 18:56, 243.70 kB]
PDS_K64_3301_pl-PL -
m/download/23390869/pds-k64-3301-pl-pl.pdf [94.68 kB]
rohs_declaration_K64_en-GB -
m/download/23390870/rohs-declaration-k64-en-gb.pdf [42.19 kB]
HAGER_DEKLARACJA_CE_095_EN_2017_V1_0 -
m/download/23390871/hager-deklaracja-ce-095-en-2017-v1-0.pdf [183.50 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Zaciski rozgałęźne 1-polowe 1x35mm2 K64 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135