Polecane
Cena: |
3,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,20 |
zł netto |
Cena: |
4,32 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
3,94 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 KPL |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Uchwyt Oznaczników Czarny Duplix 14 Znaków /100Szt./ 038460 LEGRAND
Duplix™ system oznaczników przewodów- Otwarty lub zamknięty system oznaczania z oznacznikami lub etykietamiUchwyty oznaczników- Przeznaczone do opisu przewodów i kabli- Mocowanie opaskami Colring o szerokości 2,4 i 3,5- Kolor: Czarny- Długość opisu: 14 znaków
Parametry techniczne: Uchwyt Oznaczników Czarny Duplix 14 Znaków /100Szt./ 038460 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 103 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | Inne |
| Nadruk | Brak |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób montażu | Inne |
| Szerokość | 8.6 mm |
| Średnica kabla | 8 - 90 mm |
| Z polem tekstowym | nie |
| Ząbkowanie | Brak |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt Oznaczników Czarny Duplix 14 Znaków /100Szt./ 038460 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135