Polecane
Cena: |
0,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,34 |
zł netto |
Cena: |
0,46 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 KPL |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oznacznik Żółty Symbole Cab3 0,15-0,5 ,,+, /300Szt./ 038142 LEGRAND
CAB 3™ system oznaczników przewodów oraz złaczek Viking 3- 3 oznaczników od 0,15 do 1,5 mm- Pakowanie:- do 0,5 mm2: paski po 25 oznaczników- od 0,5 mm? do 2,5 mm2: paski po 30 oznaczników- Powyżej 2,5 mm2:- paski po 20 oznaczników- Cena za oznacznikSymbole: Czarne na żółtym tle- Symbol: +- Do przewodów o przekrojach: 0,15 do 0,5 mm2
Parametry techniczne: Oznacznik Żółty Symbole Cab3 0,15-0,5 ,,+, /300Szt./ 038142 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | 5 m |
| Kolor | Żółty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model | W formie zeszytu |
| Nadruk | Symbole |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób montażu | Zatrzask |
| Szerokość | 2.3 mm |
| Średnica kabla | 1 - 2.3 mm |
| Średnica żyły | 0.4 - 0.8 mm |
| Z polem tekstowym | tak |
| Ząbkowanie | Brak |
Pliki do pobrania
LGRP-01067-V01.01-EN -
m/download/22596657/lgrp-01067-v01-01-en.pdf [720.04 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oznacznik Żółty Symbole Cab3 0,15-0,5 ,,+, /300Szt./ 038142 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135