Polecane
Cena: |
88,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
82,51 |
zł netto |
Cena: |
109,38 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
101,49 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mosaic Ramka Pojedyncza 2 Moduły Biała Antybak IP44 Do Uchwytu Nr Ref 0802 51/60/61/62/69 078880 LEGRAND
Ramka - Do wyposażenia w uchwyt montażowy Ramka 2 modułowa- Do stosowania do łączników lub gniazd 2P+Z- Klapka podnoszona z elastyczną membraną - Montaż na uchwycie o nr ref. 080251/60/61/62/69- Biały antybakteryjny
Parametry techniczne: Mosaic Ramka Pojedyncza 2 Moduły Biała Antybak IP44 Do Uchwytu Nr Ref 0802 51/60/61/62/69 078880 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do kanałów elektroinstalacyjnych | nie |
| Do kanałów podłogowych | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość | 18 mm |
| Kierunek montażu | Poziomy |
| Kolor | Biały |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba jednostek w pionie | 1 |
| Liczba jednostek w poziomie | 1 |
| Liczba łączników | 1 |
| Liczba modułów w pionie (dla systemów modułowych) | 1 |
| Liczba modułów w poziomie (dla systemów modułowych) | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model antybakteryjny | tak |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Numer RAL (zbliżony) | 9003 |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Szerokość | 90 mm |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość | 93 mm |
| Wysokość wbudowania | 0 mm |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z ramką montażową | nie |
Pliki do pobrania
F00419EN-04 -
m/download/22598799/f00419en-04.pdf [78.93 kB]
LGBFHAKNUP -
m/download/22598801/lgbfhaknup.pdf [4.04 MB]
LGEAPZZIOO -
m/download/22598802/lgeapzzioo.pdf [4.41 MB]
LGFBWRIHXW -
m/download/22598803/lgfbwrihxw.pdf [941.00 kB]
LGIBGBAZVQ -
m/download/22598804/lgibgbazvq.pdf [1.44 MB]
LGJGUCWNAN -
m/download/22598805/lgjgucwnan.pdf [3.19 MB]
LGJRLGEJYJ -
m/download/22598806/lgjrlgejyj.pdf [1.69 MB]
LGLSCRGNBV -
m/download/22598807/lglscrgnbv.pdf [1.24 MB]
LGMVRBURAO -
m/download/22598808/lgmvrburao.pdf [3.08 MB]
LGNSZDOJYU -
m/download/22598809/lgnszdojyu.pdf [3.32 MB]
LGOZJMZZVD -
m/download/22598810/lgozjmzzvd.pdf [454.41 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mosaic Ramka Pojedyncza 2 Moduły Biała Antybak IP44 Do Uchwytu Nr Ref 0802 51/60/61/62/69 078880 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135