Polecane
Cena: |
172,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
160,21 |
zł netto |
Cena: |
212,39 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
197,06 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Mosaic Sygnalizator Dźwiękowy 2 Moduły Biały 25Ma-230V 076641 LEGRAND
Mechanizm do wyposażenia w- uchwyt uniwersalny - ramkę Dzwonek 230 V~ - Napięcie zasilania: 230 V~- Pobor prądu: 25 mA- Poziom dźwieku: 70 dB w odległości 1 m- Biały
Parametry techniczne: Mosaic Sygnalizator Dźwiękowy 2 Moduły Biały 25Ma-230V 076641 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP41 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Gatunek materiału obudowy | Inne |
| Głośność | 70 dB |
| Kolor obudowy | Biały |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Pobór prądu | 0.025 A |
| Rodzaj dźwięku | Dźwięk ciągły |
| Rodzaj prądu | AC |
| Sposób montażu | Do wbudowania |
| Wbudowany transformator | nie |
| Zabezpieczenie powierzchni obudowy | Stan surowy |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Mosaic Sygnalizator Dźwiękowy 2 Moduły Biały 25Ma-230V 076641 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135