Polecane
Cena: |
6,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,03 |
zł netto |
Cena: |
8,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,42 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Wkładka Topikowa 8,5x31,5 0,5A Gg 012394 LEGRAND
Wkładki bezpiecznikoweprzemysłoweCylindryczne typ gG8 x 32- Bez sygnalizacji- Prąd znamionowy: 0,5 A- Napięcie: 400 V~- Zdolność zwarciowa: 20000 A- Zgodne z normami IEC/EN 60269-1
Parametry techniczne: Wkładka Topikowa 8,5x31,5 0,5A Gg 012394 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kategoria użytkowania zgodnie z normą IEC 60269 | Inne |
| Charakterystyka | Inne |
| Model | Bezpiecznik ceramiczny |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Prąd znamionowy | 0.5 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Rodzaj wskaźnika zadziałania | Inne |
| Rozmiar | 8x32 mm |
| Strata mocy przy prądzie znamionowym | 0.07 W |
| Zakres częstotliwości pracy | 50 - 60 Hz |
| Zdolność łączeniowa | 20 kA |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Wkładka Topikowa 8,5x31,5 0,5A Gg 012394 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135