Polecane
Cena: |
70,58 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
70,58 |
zł netto |
Cena: |
86,81 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
86,81 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Łącznik Schodowy Podświetlany 10Ax-250 Aluminium 770126 LEGRAND
Sterowanie oświetleniem Valena- Mechanizm z uchwytem metalowym, montaż przy pomocy pazurków lub wkrętów- Do wyposażenia w ramkę- Mechanizm w komplecie z klawiszem/plakietkąŁączniki 10 AX - 250 V~- Łącznik schodowy podświetlany~Kolor - Aluminium- Dostarczany z zieloną neonówką 0,5 mA-230V~ nr. ref. 7758 97- Produkt kompatybilny z lampami fluorescencyjnymi
Parametry techniczne: Valena Łącznik Schodowy Podświetlany 10Ax-250 Aluminium 770126 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor elementu przełączającego | Aluminium |
| Prąd łączeniowy do świetlówek | 10 AX |
| Stopień ochrony (IP) | IP31 |
| Z płytą montażową | tak |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Funkcja podświetlenia | Orientacyjne |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 37 mm |
| Głębokość wbudowania | 21 mm |
| Kolor | Aluminium |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba dźwigni | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na oznaczenie | Nie |
| Min. głębokość puszki montażowej | 30 mm |
| Model antybakteryjny | nie |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7040 |
| Podświetlenie | Tak |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Przełącznik ogrzewania | nie |
| Przełącznik pralkowy | nie |
| Przycisk | nie |
| Rodzaj podświetlenia | Lampa tląca |
| Sposób działania | Przycisk wahadłowy |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styki sygnału zwrotnego | nie |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Inne |
| Układ połączeń | Łącznik schodowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z obsługą IFTTT | nie |
Pliki do pobrania
dane_techniczne_453090476_ed_6[1].pdf [2022-09-14 13:10, 759.03 kB]
kg812[1].pdf [2022-09-14 13:10, 1.51 MB]
l109c[1].pdf [2022-09-14 13:10, 51.83 kB]
N453090477-7 -
m/download/22615303/n453090477-7.pdf [4.84 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Łącznik Schodowy Podświetlany 10Ax-250 Aluminium 770126 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135