Polecane
Cena: |
39,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
39,59 |
zł netto |
Cena: |
48,70 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
48,70 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Valena Gniazdo Pojedyncze Z Uziemieniem Schuko /Z Przesłonami/ 16A-250V Aluminium 770121 LEGRAND
Gniazda wtyczkowe Valena- Mechanizm z uchwytem metalowym, montaż przy pomocy pazurków lub wkrętów- Stopień ochrony IP2- Do wyposażenia w ramkę- Mechanizm w komplecie z klawiszem/plakietkąGniazda wtyczkowe 16A-250V~- Gniazdo pojedyncze 2P+Z SCHUKO z przesłoną styków~Mechanizm wyposażony w podwójne zaciski śrubowe- Kolor - Aluminium
Parametry techniczne: Valena Gniazdo Pojedyncze Z Uziemieniem Schuko /Z Przesłonami/ 16A-250V Aluminium 770121 LEGRAND
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do pracy w ciężkich warunkach zgodnie z VDE | nie |
| Kolor elementu przełączającego | Aluminium |
| Liczba aktywnych styków (kwadratowych) | 0 |
| Liczba portów USB-C | 0 |
| Z wbudowanym głośnikiem bluetooth | nie |
| Ze stykiem ochronnym | tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP21 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Odporność udarowa | IK04 |
| Bezhalogenowe | tak |
| Do stosowania w warunkach trudnych (wg VDE) | nie |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Głębokość osprzętu | 43 mm |
| Izolowane | nie |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kolor | Aluminium |
| Kolor metaliczny | nie |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Liczba aktywnych styków (okrągłych) | 2 |
| Liczba aktywnych styków (płaskich) | 0 |
| Liczba faz | 1 |
| Liczba gniazd z przełącznikiem | 0 |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 2 |
| Liczba portów USB-A | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce na etykietę/oznaczenie | nie |
| Model | Gniazdo wtykowe CEE 7/3 (typ F) |
| Model antybakteryjny | nie |
| Model zamykany | nie |
| Nadruk/symbol | Brak |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Numer RAL (zbliżony) | 7040 |
| Obrócona wkładka centralna | nie |
| Ochrona przed prądem przetężeniowym | nie |
| Okrągły styk ochronny | nie |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż pazurkowy /-śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Styk ochronny | Inne |
| Szerokość osprzętu | 71 mm |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 71 mm |
| Z bezpiecznikiem miniaturowym | nie |
| Z funkcją pętli (loop through) | tak |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Z mechanizmem wyrzutu wtyczki | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z ochroną przeciwprzepięciową | nie |
| Z oświetleniem ewakuacyjnym | nie |
| Z oświetleniem funkcyjnym | nie |
| Z pokrywą uchylną | nie |
| Z przełącznikiem wł./wył. | nie |
| Z repeaterem WLAN | nie |
| Z wbudowanym zasilaczem USB | nie |
| Z zabezpieczeniem przed dziećmi | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie specjalne | Bez specjalnego zasilania |
Pliki do pobrania
kg815[1].pdf [2022-09-14 13:10, 1.62 MB]
F02064EN-00 -
m/download/22611127/f02064en-00.pdf [788.01 kB]
LGABSVYIZT -
m/download/22611128/lgabsvyizt.pdf [1.26 MB]
LGVFITTSFB -
m/download/22611129/lgvfittsfb.pdf [461.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Valena Gniazdo Pojedyncze Z Uziemieniem Schuko /Z Przesłonami/ 16A-250V Aluminium 770121 LEGRAND
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135