Polecane
Cena: |
428,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
428,81 |
zł netto |
Cena: |
527,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
527,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 szt |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SPS-24V-1A5/BNS Zasilacz ppoż. 24V / 1.5A (wymaga akumulatora 2x 4 Ah brak w komplecie) SPS-2423 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nadaje się do montażu na szynie montażowej | nie |
| Napięcie wyjściowe DC 1 | 20.4 - 27 V |
| Napięcie wyjściowe DC 2 | 20.4 - 27 V |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Do układów bezpieczeństwa | tak |
| Głębokość | 300 mm |
| Maksymalny prąd wyjściowy 1 | 1.5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy 2 | 1.5 A |
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Możliwość montażu bezpośredniego | nie |
| Możliwość montażu na szynie | nie |
| Możliwość montażu na ścianie | nie |
| Odporność na zwarcie | nie |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie wtykowe |
| Stabilizowane napięcie wyjściowe | nie |
| Stabilizowany | nie |
| Szerokość | 220 mm |
| Wersja modułowa | nie |
| Wysokość | 175 mm |
| Wysokość wbudowania | 220 mm |
| Zakres nastawy napięcia wyjściowego | nie |
| Znamionowe napięcie zasilające dla AC 50 Hz | 220 - 240 V |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co SPS-24V-1A5/BNS Zasilacz ppoż. 24V / 1.5A (wymaga akumulatora 2x 4 Ah brak w komplecie) SPS-2423 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135