Polecane
Cena: |
110,59 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
110,59 |
zł netto |
Cena: |
136,02 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
136,02 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: E57P-18SNC5-C2 Indukcyjny czujnik zbliżeniowy 18 mm DC ekranowany 5 mm Sn kabel 2 m 197787 EATON
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Maksymalny prąd na wyjściu zabezpieczonym | 0 mA |
| Materiał obudowy | Metal |
| Częstotliwość przełączania | 1200 Hz |
| Długość czujnika | 65.9 mm |
| Do układów bezpieczeństwa | nie |
| Kaskadowość | nie |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla gazów | Brak |
| Kategoria ochrony przeciwwybuchowej dla pyłów | Brak |
| Liczba wyjść półprzewodnikowych z funkcją sygnalizacji | 1 |
| Liczba wyjść przekaźnikowych z funkcją sygnalizacji | 0 |
| Liczba zabezpieczonych wyjść półprzewodnikowych | 0 |
| Liczba zabezpieczonych wyjść przekaźnikowych | 0 |
| Mechaniczne umocowanie czujnika | Z czołem wpuszczonym |
| Odporność na ściskanie | nie |
| Powłoka obudowy | Inne |
| Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1 | Brak |
| Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508 | Brak |
| Rodzaj aktywacji | Element metaliczny |
| Rodzaj funkcji przełączania | Styk rozwierny |
| Rodzaj interfejsu | Brak |
| Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa | Brak |
| Rodzaj konstrukcji obudowy | Cylinder gwintowany |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Kabel |
| Sposób łączenia na wyjściu | NPN |
| Stopień ochrony (NEMA) | 6P |
| Strefa działania | 5 mm |
| Szerokość czujnika | 0 mm |
| Średnica czujnika | 18 mm |
| Wysokość czujnika | 0 mm |
| Z funkcją dozoru urządzenia podrzędnego | nie |
| Zakres napięcia zasilającego | 10 - 30 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz | 0 - 0 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 10 - 30 V |
Pliki do pobrania
01_00004650 -
m/download/20589376/01-00004650.pdf [330.16 kB]
01_00004655 -
m/download/20589377/01-00004655.pdf [409.36 kB]
01_00004651 -
m/download/20589378/01-00004651.pdf [598.07 kB]
01_00004656 -
m/download/20589379/01-00004656.pdf [527.26 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Eaton Electric Sp. z o.o. ul. Galaktyczna 30 80-299 Gdańsk pl-gdansk@eaton.com
Produkty z tej samej kategorii co E57P-18SNC5-C2 Indukcyjny czujnik zbliżeniowy 18 mm DC ekranowany 5 mm Sn kabel 2 m 197787 EATON
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135