Polecane
Cena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: GNIAZDO TABLICOWE PROSTE 16A 2P 24V 50/60Hz IP44/54 (KOŁNIERZ 60X70, ROZSTAW OTWORÓW 47X53), STYKI N PCE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Odstęp pomiędzy otworami w pionie | 53 mm |
| Odstęp pomiędzy otworami w poziomie | 47 mm |
| Rozmiar kołnierza pionowy | 70 mm |
| Rozmiar kołnierza poziomy | 60 mm |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Kierunek wprowadzenia wtyczki | Prosty |
| Kolor identyfikacyjny | Fioletowy |
| Liczba biegunów | 2 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał styku | CuZn |
| Napięcie zgodnie z EN 60309-2 | 20-25 V (50+60 Hz) fioletowe |
| Prąd znamionowy IEC | 16 A |
| Rodzaj połączenia | Zacisk śrubowy |
| Wykończenie powierzchni styku | Niklowanie |
Pliki do pobrania
ELVsocketsIP44 -
m/download/22388746/elvsocketsip44.pdf [151.99 kB]
362f8v_EN -
m/download/22388745/362f8v-en.pdf [253.26 kB]
oVE Certificate 43-165-12 -
m/download/22388744/ove-certificate-43-165-12.pdf [345.66 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: PCE POLSKA Spółka z o.o. ul. Podwalna 8A 58-200 Dzierżoniów pce@pce.pl
Produkty z tej samej kategorii co GNIAZDO TABLICOWE PROSTE 16A 2P 24V 50/60Hz IP44/54 (KOŁNIERZ 60X70, ROZSTAW OTWORÓW 47X53), STYKI N PCE
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135