Polecane
Cena: |
69,43 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
69,43 |
zł netto |
Cena: |
85,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
85,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Oprawa hermetyczna LED LIMEA GIGANT 20W 60cm IP65 neutralna biel SLI028024NW Spectrum Led
- 5 lat gwarancji
- trwałość 50000 h
- wysoka skuteczność świetlna 150 lm/W
- wysoka klasa szczelności IP65
Maksymalna ilość opraw do podłączenia w linie: 11 .
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 20 W |
| Prąd | 140 mA |
| Napięcie | 230 V |
| Klasa energetyczna | C |
| Zużycie energii | 20 kWh/1000h |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Zasilacz w komplecie | + |
| Strumień świetlny użytkowy | 3250 lm (120)° |
| Strumień świetlny | 3000/3250 lm (360)° |
| Skuteczność świetlna | 150 lm/W |
| Światłość | 1000 CD |
| Barwa światła | Neutralna |
| Kąt rozsyłu światła | 150 ° |
| Możliwość ściemniania | - |
| Zakres temperatur pracy | -20/+40 °C |
| Trwałość | 50000 h |
| Materiał obudowy | POLIWĘGLAN/ PC |
| IK | 10 |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor | Szary/Biały |
| Wymiary (A x B x C) | 600x72x70 [mm] |
| Waga | 0.68 kg |
| Sposób montażu | Natynkowy/Zwieszany |
| Zastosowanie | INT/EXT |
| Gwarancja | 5 lat |
Pliki do pobrania
Karta katalogowa pl -
m/download/16728163/karta-katalogowa-pl.pdf [1.21 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/16728162/karta-katalogowa-de.pdf [1.21 MB]
Karta katalogowa en -
m/download/23114901/karta-katalogowa-en.pdf [7.17 MB]
Karta katalogowa en -
m/download/16728161/karta-katalogowa-en.pdf [1.21 MB]
Karta katalogowa de -
m/download/23114902/karta-katalogowa-de.pdf [7.17 MB]
Karta katalogowa pl -
m/download/23114903/karta-katalogowa-pl.pdf [7.17 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: WOJNAROWSCY SP. Z O.O. ul. Gospodarcza 16 40-432 Katowice info@spectrumled.pl
Produkty z tej samej kategorii co Oprawa hermetyczna LED LIMEA GIGANT 20W 60cm IP65 neutralna biel SLI028024NW Spectrum Led
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135