Polecane
Cena: |
193,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
193,91 |
zł netto |
Cena: |
238,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
238,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Sedna Design & Elements Łącznik czasowy beżowy SDD112508 SCHNEIDER
Łącznik czasowy, beżowy, to osprzęt serii Sedna Design & Elements marki Schneider Electric. Łącznik czasowy ma lśniące wykończenie powierzchni w kolorze beżowym i posiada następujące wymiary: szerokość 73 mm, wysokość 73 mm, głębokość 45 mm, głębokość wystawania 15 mm. Długość izolacji zdejmowanej z kabla to 13 mm. Łącznik charakteryzuje się stopniem ochrony IP20;IP21. Do produkcji łącznika wykorzystano tworzywo termoplastyczne o zwiększonej odporności na promieniowanie UV. Produkt jest montowany podtynkowo i posiada zaciski śrubowe. Uwaga: produkty Sedna Design & Elements nie są kompatybilne z serią Sedna!
Opis serii
Parametry techniczne: Sedna Design & Elements Łącznik czasowy beżowy SDD112508 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Autonomia / rezerwa chodu | 8 h |
| Regulowany stopień detekcji zmierzchu | 0 lx |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Gatunek materiału | Tworzywo termoplastyczne |
| Generator losowy | nie |
| Głębokość osprzętu | 45 mm |
| Kolor | Beżowy |
| Kompatybilny z Amazon Alexa | nie |
| Kompatybilny z Apple HomeKit | nie |
| Kompatybilny z Asystentem Google | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy z centralną plakietką osłonową |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 1 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Min. głębokość puszki montażowej | 40 mm |
| Moc maksymalna | 2200 EU570054 |
| Model | Elektroniczny |
| Najkrótszy czas między przełączeniami | 5 EU570422 |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Nastawa czasowa | 5 - 480 EU570422 |
| Numer RAL (zbliżony) | 1013 |
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Program astronomiczny | nie |
| Przezroczysty | nie |
| Sposób mocowania | Montaż śrubowy |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Szerokość osprzętu | 73 mm |
| Wejście modułów dodatkowych | nie |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
| Wysokość osprzętu | 73 mm |
| Z gniazdem wtykowym | nie |
| Z obsługą IFTTT | nie |
| Z podłączeniem do czujnika jasności | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
SDD112508_document -
m/download/17951705/sdd112508-document.pdf [79.39 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22010830/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
1003637-0 -
m/download/16871630/1003637-0.pdf [228.59 kB]
ENVPEP1803003EN -
m/download/16871628/envpep1803003en.pdf [406.49 kB]
ENVEOLI1803003EN -
m/download/16871629/enveoli1803003en.pdf [454.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Sedna Design & Elements Łącznik czasowy beżowy SDD112508 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135