S204M-B25 Wyłącznik nadprądowy 10kA 4P B25A 2CDS274001R0255 ABB
S204M-B25 Wyłącznik nadprądowy 10kA 4P B25A 2CDS274001R0255 ABB (2CDS274001R0255)
Do ulubionych
Parametry techniczne: S204M-B25 Wyłącznik nadprądowy 10kA 4P B25A 2CDS274001R0255 ABB
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 4
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 25 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V 15 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania B
Głębokość wbudowania 69 mm
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 400 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Prąd znamionowy 25 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 0.75 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 0.75 - 25 mm²
Rodzaj napięcia Inne
Stopień zanieczyszczenia 3
Straty mocy 12.8 W
Szerokość wyrażona liczbą modułów 4
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 55 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz