S203MT-Z50UC wyłącznik nadprądowy
S203MT-Z50UC wyłącznik nadprądowy (2CDS273065R0578)
Do ulubionych
Parametry techniczne: S203MT-Z50UC wyłącznik nadprądowy
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 3
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V 10 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania Z
Głębokość wbudowania 69 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N nie
Kategoria przepięcia 3
Klasa ograniczenia energii 3
Liczba biegunów (całkowita) 3
Montaż podtynkowy nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 440 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Prąd znamionowy 50 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 0.75 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 0.75 - 25 mm²
Rodzaj napięcia Inne
Stopień zanieczyszczenia 3
Straty mocy 16.08 W
Szerokość wyrażona liczbą modułów 3
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 55 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz