S201MT-B13UC wyłącznik nadprądowy
S201MT-B13UC wyłącznik nadprądowy (2CDS271065R0135)
Do ulubionych
Parametry techniczne: S201MT-B13UC wyłącznik nadprądowy
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 1
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 230 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V 10 kA
Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 230 V 10 kA
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 4 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania B
Głębokość wbudowania 69 mm
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 220 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 440 V
Prąd znamionowy 13 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 0.75 - 35 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 0.75 - 25 mm²
Rodzaj napięcia Inne
Stopień zanieczyszczenia 3
Straty mocy 2.36 W
Szerokość wyrażona liczbą modułów 1
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 55 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 50 - 60 Hz