S802S-UCB80-R Wyłącznik nadprądowy 50kA AC/DC 2P UCB80A 2CCS862002R1805 ABB
S802S-UCB80-R Wyłącznik nadprądowy 50kA AC/DC 2P UCB80A 2CCS862002R1805 ABB (2CCS862002R1805)
Do ulubionych
Parametry techniczne: S802S-UCB80-R Wyłącznik nadprądowy 50kA AC/DC 2P UCB80A 2CCS862002R1805 ABB
Parametr Wartość
Liczba biegunów chronionych 2
Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp 8 kV
Stopień ochrony (IP) IP20
Charakterystyka wyzwalania Inne
Głębokość wbudowania 82.5 mm
Jednocześnie rozłączany biegun N nie
Kategoria przepięcia 3
Klasa ograniczenia energii 3
Liczba biegunów (całkowita) 2
Montaż podtynkowy nie
Możliwość dodatkowego wyposażenia tak
Napięcie znamionowe 400 V
Napięcie znamionowe izolacji Ui 1500 V
Prąd znamionowy 80 A
Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego 0 - 70 mm²
Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego 0 - 50 mm²
Rodzaj napięcia Inne
Stopień zanieczyszczenia 2
Straty mocy 12.8 W
Szerokość wyrażona liczbą modułów 3
Temperatura otoczenia w warunkach pracy -25 - 60 °C
Wykonanie przeciwwybuchowe nie
Zakres częstotliwości 0 Hz