ZLS905E48-3LLALB pakiet startowy SMISSLINE
ZLS905E48-3LLALB pakiet startowy SMISSLINE (2CCA183190R0001)
Do ulubionych
Parametry techniczne: ZLS905E48-3LLALB pakiet startowy SMISSLINE
Parametr Wartość
Zabezpieczenie powierzchni Cynowanie
Długość 34 mm
Model Płaski
Model elastyczny tak
Prąd znamionowy In 125 A
Szerokość 111 mm
Wysokość 905 mm