Arc Guard TVOC-2-240
Arc Guard TVOC-2-240 (1SFA664001R1001)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Arc Guard TVOC-2-240
Parametr Wartość
Czas zadziałania 1 ms
Liczba wyjść wyzwalających 3
Maks. liczba czujników łuku 30
Stopień ochrony (IP) strony czołowej IP54
Głębokość 80 mm
Liczba styków przełącznych 3
Liczba styków rozwiernych 0
Liczba styków zwiernych 3
Liczba wejść 12
Model Modułowy
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rozszerzalny tak
Sposób montażu Montaż powierzchniowy
Szerokość 210 mm
Wysokość 230 mm
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 100 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 100 - 240 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 100 - 240 V