Polecane
Cena: |
1670,70 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 619,76 |
zł netto |
Cena: |
2054,96 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 992,31 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Harmony XAC Kaseta sterownicza 4 przyciski standardowe i 1 awaryjny NC/NO XACB4933 SCHNEIDER
Kaseta ster. wisząca XAC-B, 4 przyciski 1 awaryjnego zatrzymania. rodzina produktów: Harmony XAC - typ produktu: stanowiskosterownicze podwieszone - nazwa kasety sterowniczej: XACB - typ kasety sterowniczej: podwójnie izolowany - typ obwodu elektrycznego:
Parametry techniczne: Harmony XAC Kaseta sterownicza 4 przyciski standardowe i 1 awaryjny NC/NO XACB4933 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Do wyłączania awaryjnego | nie |
| Gatunek materiału obudowy | Inne |
| Głębokość | 83 mm |
| Kolor pokrywy obudowy | Żółty |
| Liczba pozycji sterowniczych | 4 |
| Liczba prędkości | 1 |
| Rodzaj wykonywanego ruchu | Opuszczanie - podnoszenie |
| Stopień ochrony (NEMA) | 13 |
| Szerokość | 98 mm |
| Wysokość | 499 mm |
Pliki do pobrania
download -
m/download/17802141/download.zip [1,023.06 kB]
XACB4933_document -
m/download/17932612/xacb4933-document.pdf [68.78 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22014886/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UE-NVE6416300 -
m/download/17802140/ue-nve6416300.pdf [269.72 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Harmony XAC Kaseta sterownicza 4 przyciski standardowe i 1 awaryjny NC/NO XACB4933 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135