Elektroniczny przekaźnik przeciążeniowy EF146-150
Elektroniczny przekaźnik przeciążeniowy EF146-150 (1SAX351001R1101)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Elektroniczny przekaźnik przeciążeniowy EF146-150
Parametr Wartość
Automatyczne kasowanie tak
Przycisk kasowania tak
Wejście sygnału kasowania nie
Zakres nastawy prądu 54 - 150 A
Głębokość 105.2 mm
Klasa wyzwalania Regulowany
Liczba styków pomocniczych przełącznych 0
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 1
Liczba styków pomocniczych zwiernych 1
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 1000 - 1000 V
Napięcie pracy dla AC 60 Hz 1000 - 1000 V
Napięcie pracy dla DC 1000 - 1000 V
Rodzaj napięcia sterowania Samozasilający się
Rodzaj napięcia zasilania AC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Sposób montażu Montaż bezpośredni
Szerokość 89.05 mm
Wymagane zewnętrzne źródło zasilania nie
Wysokość 150.4 mm
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 0 - 0 V
Znamionowy prąd załączania 150 A