Sterownik HF0.6-ROLE-24VDC
Sterownik HF0.6-ROLE-24VDC (1SAT116000R1011)
Do ulubionych
Parametry techniczne: Sterownik HF0.6-ROLE-24VDC
Parametr Wartość
Maksymalna temperatura otoczenia 80 °C
Nadaje się do montażu na szynie montażowej tak
Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 0.075 - 0.600 A
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 230 V 3-fazowego 0.09 kW
Znamionowy prąd pracy dla AC-3, 400 V 0.6 A
Do wyłączania awaryjnego nie
Liczba pozycji sterowniczych 16
Liczba sygnalizatorów świetlnych 4
Możliwość montażu na szynie tak
Możliwość zewnętrznego kasowania tak
Obsługa innych protokołów nie
Obsługa protokołu AS-Interface Safety at Work nie
Obsługa protokołu ASI nie
Obsługa protokołu CAN nie
Obsługa protokołu Data-Highway nie
Obsługa protokołu DeviceNet nie
Obsługa protokołu DeviceNet Safety nie
Obsługa protokołu EtherNet/IP nie
Obsługa protokołu Foundation Fieldbus nie
Obsługa protokołu INTERBUS nie
Obsługa protokołu INTERBUS-Safety nie
Obsługa protokołu LON nie
Obsługa protokołu MODBUS nie
Obsługa protokołu PROFIBUS nie
Obsługa protokołu PROFINET CBA nie
Obsługa protokołu PROFINET IO nie
Obsługa protokołu PROFIsafe nie
Obsługa protokołu SafetyBUS p nie
Obsługa protokołu SERCOS nie
Obsługa protokołu SUCONET nie
Obsługa protokołu TCP/IP nie
Pobór mocy 1.5 W
Rodzaj układu rozruchowego Rozruch nawrotny (rewersyjny)
Z bezpiecznikiem nie
Z transformatorem nie
Z wyzwalaczem zwarciowym nie
Zabezpieczenie przeciążeniowe z kompensacją temperaturowa tak
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 0.18 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 0 - 0 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Znamionowy prąd pracy Ie 0.6 A