Polecane
Cena: |
40,08 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
40,08 |
zł netto |
Cena: |
49,30 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
49,30 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Blok Rozdzielczy UKK-250 na szynę TH35 lub do pow. płaskich Al/Cu 1x120mm 2x35mm 5x16mm 4x10mm 415V AC/DC 250A 49.5250 OPATÓWEK
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Do przewodów jednożyłowych | tak |
| Do przewodów linkowych | tak |
| Do przewodów linkowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych | tak |
| Do przewodów linkowych cienkodrutowych bez tulejek | nie |
| Do przewodów wielożyłowych | tak |
| Głębokość | 50 mm |
| Liczba biegunów | 1 |
| Liczba wejść | 1 |
| Liczba wyjść | 11 |
| Osłona izolacyjna przed dotykiem | tak |
| Prąd znamionowy | 250 A |
| Przekrój przewodu, wejście | 35 - 120 mm² |
| Przekrój przewodu, wyjście | 2.5 - 35 mm² |
| Sposób montażu | Szyna DIN / śruba |
| Szerokość | 51 mm |
| Typ połączenia | Śrubowy |
| Wysokość | 96 mm |
Pliki do pobrania
49.5250.pdf [2022-03-04 12:20, 260.44 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o. ul. Rogatka 14 62-860 Opatówek biuro@elektro-plast.pl
Produkty z tej samej kategorii co Blok Rozdzielczy UKK-250 na szynę TH35 lub do pow. płaskich Al/Cu 1x120mm 2x35mm 5x16mm 4x10mm 415V AC/DC 250A 49.5250 OPATÓWEK
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135