Moduł sterujący zaawansowany 3-12A 24V DC LUCD12BL SCHNEIDER
Moduł sterujący zaawansowany 3-12A 24V DC LUCD12BL SCHNEIDER (LUCD12BL)
Do ulubionych
Opis produktu: Moduł sterujący zaawansowany 3-12A 24V DC LUCD12BL SCHNEIDER
Zaawansowana jednostka sterująca LUCD, klasa 20, 3...12A, 24 V DC. Zakres: TeSys - opis skrócony: LUCD - specjalne zastosowanie produktu: podstawowe zabezpiecznie i zaawaNCowane funkcje, kominikacja - kompatybilność produktu: ASILUFC5, ASILUFC51, LUFC00,
Parametry techniczne: Moduł sterujący zaawansowany 3-12A 24V DC LUCD12BL SCHNEIDER
Parametr Wartość
Wartość końcowa zakresu nastawczego bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego 156 A
Wartość początkowa zakresu nastawczego bezzwłocznego wyzwalacza zwarciowego 156 A
Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego 3 - 12 A
Liczba biegunów 3
Rodzaj napięcia sterowania DC
Rodzaj ochrony silnika Wyzwalacz elektroniczny
Rodzaj wyzwalacza zwarciowego Bezzwłoczny
Z funkcją zabezpieczającą przed zwarciami doziemnymi tak
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V
Znamionowy prąd ciągły Iu 12 A
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Moduł sterujący zaawansowany 3-12A 24V DC LUCD12BL SCHNEIDER