Polecane
Cena: |
1017,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 011,61 |
zł netto |
Cena: |
1251,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 244,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik przeciążeniowy cieplny TeSys LRD 7-10A zaciski sprężynowe LRD143 SCHNEIDER
Przekaźnik przeciążeniowy, 7...10A, klasa 10A. Zakres: TeSys - typ produktu: przekaźnik różnicowy przeciążenia termicznego - opis skrócony: LRD - zastosowanie przekaźnika: zabezpieczenie silnika - kompatybilność produktu: LC1D09...LC1D38 - rodzaj sieci: A
Parametry techniczne: Przekaźnik przeciążeniowy cieplny TeSys LRD 7-10A zaciski sprężynowe LRD143 SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Automatyczne kasowanie | tak |
| Przycisk kasowania | tak |
| Wejście sygnału kasowania | nie |
| Zakres nastawy prądu | 7 - 10 A |
| Klasa wyzwalania | KLASA 10 A |
| Liczba styków pomocniczych przełącznych | 0 |
| Liczba styków pomocniczych rozwiernych | 1 |
| Liczba styków pomocniczych zwiernych | 1 |
| Maksymalne znamionowe napięcie pracy Ue | 690 V |
| Rodzaj podłączenia styków głównych | Zacisk sprężynowy |
| Sposób montażu | Montaż bezpośredni |
Pliki do pobrania
LRD143_document -
m/download/17944539/lrd143-document.pdf [87.25 kB]
1645969_01A55 -
m/download/17847620/1645969-01a55.pdf [576.37 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22002746/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
UK_Doc_LRD01-35_LR3D01-35_SC16031603-UK.docx -
m/download/17847619/uk-doc-lrd01-35-lr3d01-35-sc16031603-uk-docx.pdf [448.74 kB]
Internal PEP ENVPEP080405EN_V2 -
m/download/17847617/internal-pep-envpep080405en-v2.pdf [380.37 kB]
EoLI_ENVEOLI0804005_V2 -
m/download/17847618/eoli-enveoli0804005-v2.pdf [293.94 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik przeciążeniowy cieplny TeSys LRD 7-10A zaciski sprężynowe LRD143 SCHNEIDER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135