Elektroniczny przekaźnik dla silnika TeSys 5-25A 24V AC/DC LR97D25B SCHNEIDER
Elektroniczny przekaźnik dla silnika TeSys 5-25A 24V AC/DC LR97D25B SCHNEIDER (LR97D25B)
Do ulubionych
Opis produktu: Elektroniczny przekaźnik dla silnika TeSys 5-25A 24V AC/DC LR97D25B SCHNEIDER
Elektroniczny przekaźnik przeciążeniowy, 5…25A, 24 V AC/DC. rodzina produktów: TeSys - opis skrócony: LR97 - typ produktu: elektorniczny przekaźnik nadprądowy - zastosowanie przekaźnika: przeciążenie Imax > Inastawy, wirnik zablokowany, zakleszczenie mech
Parametry techniczne: Elektroniczny przekaźnik dla silnika TeSys 5-25A 24V AC/DC LR97D25B SCHNEIDER
Parametr Wartość
Automatyczne kasowanie tak
Przycisk kasowania tak
Wejście sygnału kasowania tak
Zakres nastawy prądu 5 - 25 A
Klasa wyzwalania Regulowany
Liczba styków pomocniczych przełącznych 1
Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0
Liczba styków pomocniczych zwiernych 0
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe
Sposób montażu Montaż bezpośredni
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 24 - 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 24 - 24 V